O NAS

ARCHITEKTURA BUDOWNICTWO DESIGN

Nasze biuro projektowe to ludzie przekuwający swoją pasję w sukces. Tworzymy nie tylko projekty architektoniczne i budowlane, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, ale również niezwykłe wnętrza odwzorowujące najśmielsze wizje zleceniodawcy.

Zajmujemy się projektowaniem budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, usługowych, biurowców, hoteli i budownictwa przemysłowego.

Dbamy o wysoką jakość architektury łącząc ją z ekonomicznymi  i ekologicznymi rozwiązaniami.

Dokumentacja naszego autorstwa jest opracowywana w pełnym zakresie: konstrukcji, architektury, wszystkich niezbędnych instalacji, uzgodnień aż do całkowitego zamknięcia procesu budowlanego.

Z przyjemnością i wielkim zapałem podejmiemy się każdego zlecenia projektowego. Niezależnie od skali przedsięwzięcia rzetelnie wykonamy powierzone nam zadania.

Pomimo tego, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, każdego dnia podnosimy swoje kwalifikacje, aby dać Państwu 100% pewność, że jesteśmy najlepsi w swoim fachu. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania projektu, obsługę formalno-prawną oraz profesjonalny nadzór podczas procesu budowy.

DUŻA ARCHITEKTURA

Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu budynków wielorodzinnych, obiektów usługowych oraz budynków użyteczności publicznej.

Przygotowujemy wielobranżowe opracowania projektowe dużych obiektów komercyjnych oraz zespołów mieszkalnych dla deweloperów oraz osób inwestujących w nieruchomości.

Nasze projekty budynków charakteryzują się atrakcyjnym designem, ekologicznymi rozwiązaniami ale również funkcjonalnością i bezpieczeństwem.